حسین افضلی، سرمربی تیم گهرزمین سیرجان، در آستانه دیدار تیمش با پالایش نفت بندرعباس درباره شرایط بازیکنان و حریف آینده‌اش و شکست دوئل قبلی برابر صدرنشین می‌گوید.
افضلی: بازیکنانم شیر هستند و شیرها تا پای جان می‌جنگند

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، بهترین و بدترین نمایش گهرزمین تا به اینجای فصل در دیدار با تیم گیتی پسند اصفهان خلاصه می‌شود. آن‌ها در یک نیمه فوق العاده بودند و به نظر می‌رسید ماموریت غیرممکن را ممکن کرده‌اند، اما در نیمه دیگر شاید فرط هیجان در نیمه نخست بازیکنان گهرزمین را به سوی دنیای توهمات برد و آن‌ها را از دنیای حقیقی دور کرد.

با گذر روزها، همچنان سرمربی گهرزمین باورش نمی‌شود که پیروزی بزرگ را با شکستی تلخ معاوضه کرده است اما معتقد است که دیروز از میان آن‌ها رفته و تعلقی به آینده ندارد. افضلی گفت که همه کادر و بازیکنان از اتفاقات بازی با صدرنشین لیگ درس گرفته‌اند و مثل شیرها تا پایان لیگ برتر می‌جنگند.

1963249

*جدال آینده برابر پالایش نفت بندرعباس
تیم پالایش نفت بندرعباس تیم خوبی نشان داده است و به نظرم بازی زیبایی از دو تیم شاهد هستیم. طی چند روز گذشته سعی کردیم روی نقاط ضعف و قوت تیم حریف کار کنیم و در کنار آن تمرکز خوبی روی اهداف تیمی خودمان داشتیم، تیم‌ها سایه به سایه همدیگر برای کسب جایگاه بهتر در تلاش هستند، اما ما بدون شک برای پیروزی مثل شیرها تا پایان لیگ می‌جنگیم. گهرزمین، سوم لیگ هستیم و این سومی را مدیون زحمات و تلاش بازیکنانم هستم.

*شکست تلخ مقابل گیتی پسند اصفهان
ما در برابر تیمی که صدرنشین لیگ است و تا به این لحظه بدون شکست مسابقات را پیشتاز بوده و بهترین خط دفاعی را از آن خود کرده در یک نیمه ۴ گل به ثمر رساندیم که این نشان از پتانسیل بالای بازیکنان گهر زمین هست، ما نشان دادیم که می‌شود تیم صدرنشین لیگ برتر را با تعداد زیادی ملی پوش در خانه خود تا کام شکست فرو برد، از این پس تیم‌ها با انگیزه خیلی بالایی به مصاف تیم صدرنشین خواهند رفت و کار برای آن‌ها سخت خواهد شد، ما دیدار با گیتی پسند را فراموش کردیم و به آینده چشم دوخته‌ایم و از آن مسابقه درس‌های زیادی را گرفته‌ایم.

1963250

*تعقیب‌وگریز برای جایگاه سوم
این رقابت و این لیگ را دوست دارم و همه تیم‌ها نزدیک به یکدیگر هستند. شاید با یک شکست یا برد جایگاه چند تیم عوض شود. جنگ بر سر قهرمانی بین دو تیم نیست قول می‌دهم در ادامه لیگ اتفاقات خیره کننده‌ای خواهد افتاد ما برای دسترسی به رتبه بالاتر می‌جنگیم.

*حمایت مدیران باشگاه
تیم گهرزمین در جایگاه سوم ایستاده است، به نظر شما مدیران یک باشگاه  از مربی خود چه توقع و انتظاراتی دارند؟ ان‌شاءالله در مسابقات آینده با تمام تلاش بازیکنان و کادر روزهای شیرینی را برای مجموعه و مردم خوب سیرجان خواهیم رقم زد.

تیم گهرزمین سیرجان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال از پالایش نفت بندرعباس پذیرایی خواهد کرد. دیدار رفت دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود.

انتهای پیام/مطالب مرتبط