میثم برمشوری گفت: از ابتدای فصل هم‌قسم شدیم تا تمام توان خود را در لیگ برتر فوتسال به کار بندیم و نتایج خوبی کسب کنیم.
برمشوری: در فرش‌آرای مشهد یک خانواده واقعی هستیم

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، میثم برمشوری در خصوص نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتسال و عملکرد خوب فرش‌آرای مشهد اظهار کرد: اگر در برخی بازی‌ها کمی خوش‌شانس‌تر بودیم، شرایط تیم می‌توانست بهتر از این هم باشد.

وی گفت: هدف همه بازیکنان و کادر فنی پیشرفت روز به روز است تا بهتر شویم و فصل را با یک رتبه خوب به اتمام برسانیم.

برمشوری با احساس رضایت از حضور در فرش آرا گفت: امسال به نظرم یکی از بهترین سال‌هایی است که دیدم و تجربه کردم، چون از تیم مدیریت و کادرفنی تا بازیکنان، همه با هم رفیق هستند و یک خانواده به معنای واقعی هستیم. فکر می‌کنم یکی از مهمترین فاکتورها برای یک تیم، همین همدلی بین اعضای تیم است که همه برای موفقیت تیمی تلاش می‌کنند.

برمشوری حمایت تماشاگران را عامل انگیزشی تیم دانست و گفت: ممنونم از همه تماشاگرانی که با وجود اینکه چند بازی داخل خانه را با نتایج خوب و در خور شان تمام نکردیم، ولی انصافا سنگ تمام گذاشتند و هیچوقت ما را تنها نگذاشتند.

وی با اشاره به حضور خود در فرش‌آرا افزود: اولین سال حضورم در فرش آرا است و از انتخاب این تیم خوشحالم. سعی می کنم تا جایی که در توان دارم، به دوستانم و تیم کمک کنم چون قلبا مشهد را دوست دارم.

بازیکن باسابقه فرش‌آرا در خصوص بهترین بازی نیم‌فصل نخست این تیم گفت: همه بازی‌های این فصل خوب بودند و نمی‌شود یک بازی را انتخاب کرد. سعی می‌کنیم از هر بازی درس بگیریم و یک تجربه جدید کسب کنیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط