محرومیت مهدی جاوید، بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر فوتسال ایران در نتایج نیم فصل مدافع عنوان قهرمانی، حسابی به چشم آمده است.
ضعف بزرگ مدافع عنوان قهرمانی در نیم فصل

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، اولین پاسخ روشنی که می‌توان به اولین شکست فصل آن‌ها و افزایش یافتن اختلاف امتیازات‌شان با گیتی‌پسند اشاره کرد؛ ""یکی از همه چیز بوده است"" و آن‌ هم محرومیت مهدی جاوید قلمداد می‌شود. ماشین گلزنی فوتسال ایران که در فصل گذشته به عنوان آقای گلی دست یافت و از پایه‌های قهرمانی مس سونگون به شمار می‌رفت، در آغاز لیگ جاری به علت شکایت باشگاه کراپ و داستان‌های ملال آوری که به محکومیت وی ختم شد، از همراهی تیمش در مسابقات محروم بوده است.

بازیکنان مس سونگون، طی سیزده دیدار نیم فصل نخست ۵۳ بار دروازه‌ها را فرو ریخته‌اند و خط آتش لیگ را از آن خود کرده‌اند، اما بهترین گلزن‌شان از این حیث، بهروز عظیمی بوده با ۹ گل، و سهم تعداد گل‌های دیگر بین ۱۳ بازیکن تقسیم شده است. با این حال ضربات نواخته شده بی‌شمار بوده اما نتایج حاصل آمده بیانگر این خواهد بود که مس‌سونگون بدون مهدی جاوید، صاعقه بدون آتش بوده است.

1955521

غیبت گلزن قهار مدافع عنوان قهرمانی ضربه بسیار بزرگی به آن‌ها زده است و همین مسئله باعث شده تا اسماعیل تقی‌پور در بسیاری از نشست‌های خبری و مصاحبه‌هایش به آن اشاره کند. جاوید فصل گذشته، بهترین دورانش را سپری کرد و ۳۷ بار موفق به گلزنی شد که رکورد عناوین قبلی‌اش را ارتقا بخشید تا دست نیافتنی‌تر از گذشته باشد.

محرومیت جاوید تا ۲۱ آذرماه ادامه‌دار خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود که آقای گل ایران اگر مشکل خاصی برایش پیش نیاید از هفته شانزدهم و بازی در برابر مقاومت البرز در دسترس باشد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط