• گروه مطلب:| خبر| فوتسال باشگاهی|
  • کد مطلب:59712
  • زمان انتشار:دوشنبه 22 آبان 1402-20:03
  • کاربر:سعید حسینی

وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال، با اظهار نظراتش در برنامه تلویزیونی ورزشگاه و عدم حضورش در ال کلاسیکوی فوتسال ایران، باعث ناراحتی سرمربی دو تیم مدعی لیگ برتر شده است.
خشم غول‌های فوتسال علیه اظهارنظر سرمربی تیم ملی

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، حساس‌ترین و سرنوشت‌ساز ترین مسابقه سال بین دو مدعی قهرمانی به کام گیتی‌پسندی‌ها به پایان رسید و علاوه بر جنجال و حاشیه‌های همیشگی‌اش، دور ستیزه دیگری نیز داشت و آن هم غیبت سرمربی تیم ملی برای تماشای نبرد بزرگ در قلب وقایع بوده است.

شمسایی در برنامه تلویزیونی ورزشگاه حاضر شد و در قسمتی از صحبت‌هایش و البته در پاسخ به سوال مجری، لیگ برتر فوتسال ایران را دو قطبی دانست و معضلی بزرگ و نگران کننده‌ای برای آینده فوتسال ایران و تیم ملی پنداشت. همچنین وی اعتقاد داشت که سطح کیفی لیگ بین تیم‌های سوم تا ششم جدول بوده است و این موضوع به ضرر تیم ملی می‌باشد، چرا که عملا نمی‌توانید بازیکنی را دعوت کنید که فعل قهرمانی و برد را در ذهنش داشته باشد. 

*پس از این دیدار حساس، سرمربیان تیم‌های گیتی پسند و مس سونگون در جمع خبرنگاران حاضر شدند و در کنار مباحث فنی و حاشیه‌ای، نسبت به صحبت‌های سرمربی تیم ملی واکنش نشان دادند.

1953823

بولت پرسپولیسمحمد کشاورز سرمربی گیتیزن‌ها در رابطه با صحبت‌های وحید شمسایی گفت: بنده صحبت خاصی در مورد نظر ایشان ندارم اما جای وحید شمسایی در این بازی خیلی خالی بود. ایشون باید به نظر من و در این شرایط در حساس‌ترین مسابقه سال حضور پیدا می‌کردند و بحثی راجب تیم ملی ندارم.

1953824

بولت پرسپولیسدر سوی دیگر، اسماعیل تقی‌پور سرمربی مس‌سونگون نسبت به اظهارات وحید شمسایی معتقد بود: بنده احترام خاصی برای او قائل هستم. اما امروز باید برای تماشای بازی در سالن حاضر می‌شد، چون فکر نمی‌کنم مهم‌تر از این دیدار در فوتسال ایران بوده باشد. غیبت ایشان واقعا علامت سوال بزرگی هستش و ای کاش امروز تشریف داشت و بعد لیگ را دو قطبی می‌دانست. مگر تیم‌های سوم و چهارم، تیم‌های بدی هستند؟ آن‌ها هم از بازیکنان خوبی بهره می‌برند. حالا نمی‌دانم دیدگاه ایشان دقیقا چطور است.

انتهای پیام/مطالب مرتبط