عضو تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پیش بینی کرد که این تیم در مسابقات جام جهانی امارات با صعود از گروه خود به مراحل بالاتر هم برود.
امیدواریم در جام جهانی فوتبال ساحلی تا مراحل بالا برویم

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، هادی فرهمند با اشاره به آماده سازی تیم ملی فوتبال ساحلی برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۴ امارات، اظهارکرد: اولین مرحله اردوهای تیم ملی جهت حضور در این مسابقات چند هفته پیش برگزار شد و دومین مرحله اردوها هم با حضور ۱۸ بازیکن از دو دو روز آینده در بوشهر آغاز می شود.

وی افزود: مسابقات جهام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات، از ۲۲ بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا آن زمان یک هفته را در اردو خواهیم بود و یک هفته را استراحت می‌کنیم.

ملی پوش فوتبال ساحلی ایران اضافه کرد: پس از پایان مرحله دوم اردوها، در آذر ماه به تورنمنت سنگال اعزام می شویم که در آن کشورهای قدرتمندی حضور دارند.

فرهمند تصریح کرد: برپایی اردوی مشترک با تیم ملی بلاروس و انجام سه بازی دوستانه با این تیم در دی ماه از دیگر برنامه های آماده سازی تیم ملی برای حضور قدرتمند در مسابقات جام جهانی است.

وی خاطرنشان کرد: پس از پایان این اردو، ترکیب نهایی ۱۲ نفره تیم ملی مشخص و تیم به مسابقات اعزام خواهد شد.

ملی پوش فوتبال ساحلی ایران با بیان اینکه شرایط کیفی اردوهای تیم ملی خوب است، افزود: خوشبختانه همگی ملی پوشان از سطح عملکرد بسیار خوبی برخوردارند که این مسئله موجب رضایت کادر فنی شده است.

وی به همگروهی تیم ملی ایران با آرژانتین، اسپانیا و تاهینی در مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی هم اشاره کرد و گفت: تمام تلاش خود را می کنیم و هرچه در توان داریم را می گذاریم تا بتوانیم جزو تیم هایی باشیم که به مراحل نهایی رقابت ها صعود می کنند.  

فرهمند با بیان اینکه تیم ملی کشورمان پیش از این با تیم های تاهینی و اسپانیا بازی داشته و تا حدودی با این تیم ها آشنایی دارد، افزود: فوتبال در آمریکای جنوبی بسیار قدرتمند است و آرژانتین هم از این قاعده مستثنی نیست، اما باتوجه به اینکه تاکنون با این تیم بازی نکرده ایم، حریفی ناشناخته برای ما است.

وی خاطرنشان کرد: هرچند که فوتبال ساحلی کاملا غیرقابل پیش بینی است، اما با این وجود پیش بینی می کنیم از گروهمان صعود کنیم و تا مراحل بالا برویم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط