در گفت و گو با ۲٠۲٠؛

بازیکن تیم پالایش نفت آبادان گفت: وقفه لیگ برتر به تیم‌ ما ضرر زد و در نهایت چند مصدوم دادیم.
حسینی : شناخت خوبی از مسی ها دارم/کیفیت سوپرلیگ بالا است

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، سیده فاطمه حسینی بازیکن تیم‌ بانوان پالایش نفت آبادان در گفت و گویی با خبرنگار ما اظهار داشت : نسبت به سال گذشته فصل متفاوت تری خواهم داشت و با انگیزه فراوان برای ثبت بهترین عملکرد خود و کمک به تیم‌ پالایش نفت تلاش می‌کنم.

وی افزود : کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم و زودتر از تمام تیم ها کار خود را شروع کردیم اما وقفه لیگ برتر به تیم‌ ما ضرر زد و در نهایت چند مصدوم دادیم، در حال حاضر شرایط خوبی داریم و در کنار یکدیگر برای هدف قهرمانی تلاش می‌کنیم.

حسینی تصریح کرد : در بازی نخست اشتباهاتی داشتیم و موقعیت های فراوانی از دست دادیم در غیر این صورت همانند بازی هفته دوم بازی را پرگل می‌بردیم.

وی ادامه داد : در بازی فردا بازی سختی برابر تیم‌ مس رفسنجان خواهیم داشت، یک فصل برای این‌ مجموعه بازی کرده ام و شناخت خوبی از آنها دارم، دو برد اقتصادی این تیم‌ نشان از توانایی دفاعی مسی ها دارد و در این دیدار نیز تنها برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

بازیکن پالایش نفت آبادان در پایان‌ گفت : پس از ایجاد سوپر لیگ‌، کیفیت فوتسال بانوان بالا رفته و تیم های خوبی در سوپر لیگ حضور دارند، در این لیگ دیدار راحتی وجود ندارد و تمام تیم ها قابل احترام هستند، امیدوارم در انتهای فصل با کسب بهترین نتایج دل مردم آبادان را شاد کنیم.

انتهای پیام /مطالب مرتبط