در گفت و گو با ۲٠۲٠؛

سرمربی تیم بانوان پالایش نفت آبادان می گوید لیگ بانوان جزو برترین لیگ های آسیا است.
امامی زاده : دیدار راحتی نداریم/هر بازی حکم یک فینال را دارد

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، پریسا امامی زاده سرمربی تیم‌ بانوان پالایش نفت آبادان درخصوص شرایط تیمش در گفت و گویی با خبرنگار ما اظهار داشت : تمرینات را پیش از سایر تیم ها را شروع کردیم و شرایط خوبی داریم، در دیدار نخست اگر دقت بیشتری داشتیم و از موقعیت های خود بهره می‌بردیم سه امتیاز بازی را کسب می‌کردیم اما در دیدار هفته دوم با تلاش مضاعف برابر تیم تازه لیگ برتری آمل به یک پیروزی پرگل دست یافتیم.

وی افزود : توجهی به عملکرد سایر تیم ها نداریم و تمام بازی ها را به چشم بازی فینال نگاه می‌کنیم، تمرینات خوبی انجام دادیم و آماده مصاف با مس هستیم، تیم حریف نتایج خوبی کسب کرده اما باتوجه به توانایی بازیکنان پالایش، توانایی برتری در این دیدار را داریم.

امامی زاده تصریح کرد : شناخت چندانی از مس رفسنجان نداریم آن ها تغییرات متعددی داشتند اما در دو دیدار ابتدایی تیم های مهره داری را شکست دادند، برای ما هیچ دیدار راحتی وجود ندارد و برای تمام تیم های حاضر در مسابقات احترام قائلیم.

وی ادامه داد : لیگ بانوان جزو برترین لیگ های آسیا است و طی سال های گذشته روند بسیار خوبی داشته اما از لحاظ دیده شدن نیاز به توجه بیشتری دارد، قطعا پخش تلویزیونی کمک شایانی در این راستا می‌کند تا اسپانسر ها نیز دلگرم شوند که متاسفانه این موضوع بسیار کمرنگ می‌باشد.

امامی زاده در پایان گفت : امیدوارم مدیران مربوطه تلاش بیشتری برای پخش زنده مسابقات انجام دهند و همچنین تلاشی برای حضور خانواده ها در سالن ها صورت پذیرد، مدیران عامل باشگاه ها نیز به دلیل مرد بودن اجازه مشاهده رقابت بازیکنان خود را ندارند که امیدوارم این موارد مرتفع شود تا علاوه بر مدیران عامل که حامی اصلی تیم ها هستند خانواده ها نیز شاهد درخشش فرزندان و همسران خود باشند.

انتهای پیام/مطالب مرتبط