رسانه باشگاه فرش آرا مشهد پس از پیروزی بزرگ بیرون از خانه در هفته یازدهم، با فرط هیجان به سرمربی تیم‌ملی نیش‌ و کنایه زد.
ادبیات عجیب خطاب به سرمربی تیم ملی فوتسال!

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، شاگردان محسن حسن زاده در تیم فرش‌آرا هفته یازدهم را با موفقیتی بزرگ پشت سر گذاشتند و مقابل میزبان قدرتمند خود کراپ الوند با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسیدند، که کسب این سه امتیاز مشهدی‌ها را در رده ششم جدول جای داد.
برتری این دیدار در برابر چشمان وحیدشمسایی سرمربی تیم‌ملی رقم خورد و قطعا حضور وی در سالن باعث ایجاد انگیزه و دو چندان شدن روحیه بازیکنان هر دو تیم شده بود. به خصوص بازیکن فرش آرا که تعدادی از آن‌ها جوان بوده‌اند و در تلاش هستند به اردوهای تیم‌ملی راه پیدا کنند.

*اما، حرارت و هیجان این برد خارج از خانه به نظر به حدی بالا بوده که رسانه فرش آرا از چنین جملاتی خطاب به سرمربی تیم‌ملی در کانال خبری‌اش استفاده کرد :

*""اقای شمسایی
تیم فرش آرا را دیدی؟
حالا منتظر لیست تیم ملی هستیم تا ببینیم"" 

1946663

پس از این پیروزی، سرمربی و بازیکنان فرش آرا طی مصاحبه ای با خبرنگار ورزش سه از امیدواری خود برای دعوت به اردوی تیم ملی گفتند و آن معتقد هستند که شمسایی همیشه نفرات برتر را به تیم‌ملی فرا می‌خواند و آن‌ها تلاش می‌کنند که جزو بهترین‌ها باشد.
با این حال انتشار این خبر در کانال تلگرامی باشگاه مشهدی باعث تعجب و حیرت اهالی فوتسال شده است.

انتهای پیام/مطالب مرتبط