• گروه مطلب:| خبر| فوتسال خارجی|
  • کد مطلب:59556
  • زمان انتشار:سه شنبه 02 آبان 1402-23:50
  • کاربر:سعید حسینی

سه بازیکن ایرانی پالما اسپانیا باید در لیگ قهرمانان به مصاف حریفانی از قزاقستان، مجارستان و لوکزامبورگ بروند.
ملی‌پوشان پالما مقابل غیرت؛ قرعه سخت ایرانی‌ها در لیگ قهرمانان

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، تیم فوتسال مایورکا پالما که حسین طیبی، مسلم اولادقباد و سالار آقاپور را به عنوان لژیونرهای ایرانی در اختیار دارد و در حال حاضر با 15 امتیاز از هشت مسابقه در جایگاه دوم جدول لیگا ناسیونال فوتسال اسپانیا قرار گرفته، دو روز دیگر باید نخستین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کند.

مایورکا پالما اسپانیا که سال گذشته با نمایش فوق العاده حسین طیبی و حضور اولادقباد توانست به قهرمانی تاریخی در چمپیونز لیگ اروپا دست پیدا کند، حالا در شروع فصل 24-20023 نیز رقابت راحتی در دور اول مرحله گروهی برابر غیرت قزاقستان، هالاداس مجارستان و دیفردانگ لوکزامبورگ نخواهد داشت که البته با استفاده از امتیاز میزبانی و صعود دو الی سه تیم، پیش‌بینی می‌شود به دور بعد برسد.

غیرت قزاقستان مهم‌ترین حریف مایورکا پالما نه تنها در این مرحله، بلکه در راه رسیدن به قهرمانی دوباره در اروپا است، چراکه این تیم موفق شده دو جام در لیگ قهرمانان به دست بیاورد و همواره یکی از تیم های قدرتمند این رقابت ها بوده که حسین طیبی نیز تجربه بازی در آنجا را دارد.

1944244

تیم فوتسال پالما اسپانیا به دنبال این است تا به‌عنوان صدرنشین مرحله گروهی بالاتر از تیم‌های غیرت قزاقستان، هالاداس مجارستان و دیفردانگ لوکزامبورگ قرار بگیرد و در دور بعدی کار راحت‌تری با رقبای آسان‌تر داشته باشد، اما دومی در این گروه می‌تواند آنها را برای مرحله بعد دچار دردسر کند.

مایورکا پالما در صورت راهیابی از این مرحله، در شرایطی باید در فینال فور برای صعود تلاش کند که فقط یک تیم از بین چهار تیم به دور نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا می‌کنند و به همین دلیل، قرار گرفتن در رتبه اول در دور نخست، می‌تواند کمک زیادی به آنها داشته باشد.

تیم فوتسال پالما اسپانیا پنج‌شنبه شب هفته جاری نخستین مسابقه خود را در لیگ قهرمانان اروپا مقابل هالاداس مجارستان برگزار می‌کند و پس از آن به ترتیب در روزهای جمعه و یکشنبه مقابل دیفردانگ لوکزامبورگ و غیرت قزاقستان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط