علی نادری، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی می‌گوید در صورت پیاده‌سازی برنامه‌های مدنظرش ایران با بهترین شرایط در مسابقات جام جهانی امارات ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد.
نادری: با صددرصد قدرت‌مان به جام جهانی فوتبال ساحلی می‌رویم

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، علی نادری، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران درخصوص قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۴ امارات اظهار کرد: ما در سید دوم این قرعه کشی قرار داشتیم چون دو دوره در جام جهانی شرکت نکرده بودیم، امتیاز کمی داشتیم. جام جهانی تورنمنتی است که تیم‌ها با بهترین شرایط و پتانسیل‌شان شرکت می‌کنند. هیچ حریفی را نمی‌توان دست کم گرفت حتی مصر که اولین سال است در این مسابقات شرکت می‌کند. سطح مسابقات خیلی بالاست. در گروه ما اسپانیا سابقه نایب قهرمانی جهان را دارد و آرژانتین و تاهیتی هم تیم‌های قدرتمندی هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی درباره انتظارات از فدراسیون فوتبال پیش از این مسابقات بیان کرد: در دو سالی که با فدراسیون فوتبال همگروه هستیم، خیلی انتظار آنچنانی نداشتیم. منظور اینکه چون بازیکنان ما آمادگی داشتند خیلی درخواست ویژه‌ای نداشتیم ولی الان چون لیگ ما تعطیل می‌شود، یکسری برنامه‌هایی را آماده کردیم که قرار است در جلسه با رئیس محترم فدراسیون فوتبال و کارگروه مسابقات جهانی با حضور آقای نبی مطرح کنم. قطعا آنجا حضور خواهم داشت تا بتوانم این برنامه‌ها را عملی کنم. چون فصل سرما را پیش رو داریم باید به بهترین شکل آماده شویم و از فدراسیون پیشاپیش درخواست می‌کنم که حتما برنامه‌های ما عملی شود. اگر همه چیز طبق برنامه‌ای که داریم پیش برود با صددرصد قدرت‌مان به مسابقات جام جهانی می‌رویم. 

چشم‌داشت مالی هم بخشی از کار حرفه‌ای است

نادری در واکنش به اینکه پاداش قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در آسیا هنوز پرداخت نشده، اضافه کرد: تمام تمرکز ما روی مسائل مالی نیست اما چشم‌داشت مالی هم بخشی از کار حرفه‌ای است. البته به ما گفتند که پرداخت می‌شود و چیزی نیست که انجام نشود. امیدواریم که قبل از جام جهانی این مبلغ را پرداخت کنند تا بچه‌ها هم با صد در صد توان به این بازی‌ها بروند.

او در مورد اضافه کردن بازیکنان جوان به اردوی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بله. در تورنمنتی که به میزبانی بلاروس برگزار می‌شد ما با تیم «ب» شرکت کردیم که خدا را شکر بچه‌ها خیلی عالی بودند. ما یک لیگ متمایز از سراسر جهان داریم که بازیکنان بسیار خوبی در آن حضور دارند. در حال حاضر می‌توانیم دو، سه تیم خیلی خوب در رده ملی داشته باشیم. تیم ملی جایی است که بهترین‌های هر کشور به آن ملحق می‌شوند. ما ۲۵، ۳۰ بازیکن خیلی خوب داریم که از دل لیگ کشورمان می‌آیند. زحمت پرورش این بازیکنان را باشگاه‌ها کشیده‌اند و صرف نظر از اسامی و چهره‌ها، هر بازیکنی را که در بهترین شرایط ممکن باشد به جام جهانی می‌بریم تا عنوانی در خور شان ایران به دست آوریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی شانس کسب عنوان قهرمانی را دارد؟ عنوان کرد: شرایط تیم ما خوب است و همانطور که گفتم بازیکنان‌مان هم وضعیت خیلی خوبی دارند. اگر بتوانیم آماده‌سازی خیلی خوبی داشته باشیم و فدراسیون هم کمک کند، قطعا می‌توانیم شرایط خیلی خوبی داشته باشیم. تمام تلاشمان این است که نتیجه خیلی خوبی کسب کنیم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط