سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان پس از پیروزی مقابل سفیر گفتمان تهران گفت: بازی سختی برابر تیم جوان سفیر داشتیم، اما با شروع نیمه اول فشار بر روی حریف گذاشتیم و توانستیم در همان نیمه اول به هدفمان برسیم و در ادامه بیشتر به کنترل بازی پرداختیم.
کشاورز: برابر سفیر گفتمان پرقدرت ظاهر شدیم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، محمد کشاورز در ارتباط با عملکرد تیمش و دو نیمه متفاوت در برابر سفیر گفتمان تهران اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم با فشار بر روی تیم سفیر از همان ابتدا بازی را در دست بگیریم و در نیمه اول 3 گل به ثمر رساندیم. اما در نیمه دوم خیلی زود 5 خطا شدیم و سعی کردیم بیشتر بازی را کنترل کنیم و فکر می‌کنم در این زمینه هم موفق عمل کردیم.

وی افزود: در نیمه اول به هدف‌مان با زدن 3 گل دست پیدا کردیم و خدا را شاکرم در برابر تیم خوب سفیر توانستیم به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنیم.

سرمربی گیتی‌پسند در ارتباط با هفت پیروزی متوالی تیمش از ابتدای فصل تاکنون تصریح کرد: خدا را شاکرم که با عملکرد خوب شاگردان تا اینجا پرقدرت ظاهر شدیم و البته ما بازی به بازی پیش می‌رویم و بازی با سفیر گفتمان اکنون تمام شده و از حالا به فکر بازی هفته آینده با گهرزمین هستیم.

وی درباره دیدار هفته آینده تیمش با فولاد زرند گفت: در کرمان همیشه بازی‌های سختی داریم، ما فردا را به بازیکنان استراحت دادیم و از دوشنبه تمرینات خودمان را برای بازی با گهرزمین آغاز می‌کنیم، امیدوارم که بتوانیم در بازی سختی که در کرمان داریم دست پر از زمین خارج شویم.

انتهای پیام/مطالب مرتبط