در گفت و گو با ۲٠۲٠؛

سرمربی ایرالکو اراک گفت : برای دکتر سعید نجاریان که فوتسال مازندران و بخش زیادی از کشور مدیون ایشان هستند آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم به زودی با بهبود سلامتی به فوتسال کشور بازگردند.
کردی : با شایستگی ۳ امتیاز را کسب کردیم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، رضا کردی سرمربی تیم ایرالکو اراک درخصوص بازی مقابل حافظ ساری در گفت و گویی با خبرنگار ما اظهار داشت : بازی در سالن هایی که اندازه کوچکی دارند دشوار است اما با این حال ۲ تیم کارفنی خود را به خوبی انجام دادند و شاهد بازی زیبایی بودیم، بازی در سالن ساری که مملو از هواداران پرشور این مجموعه است دشوار است و به همین دلیل در دقایق ابتدایی بازی خوبی انجام ندادیم اما در ادامه نبض بازی را در دست گرفتیم.

وی افزود : با ارائه یک بازی فنی توانستیم چهار گل به ثمر برسانیم اما متاسفانه همانند بازی های گذشته چند بار دیرک دروازه حریف را به صدا در آوردیم و موقعیت های زیادی از دست دادیم که باید دقت بیشتری در این خصوص داشته باشیم.

کردی تصریح کرد : تمام بازی های حافظ را آنالیز کردیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم، ساروی ها در این بازی کیفیت بسیار بهتری نسبت به گذشته به نمایش گذاشتند و با تمام توان تلاش کردند، انتظار این سطح فنی از حافظ ساری را نداشتیم و این نکته نشان می‌دهد شرایط این مجموعه رو به بهبود است، اگر مدیران باشگاه حافظ در تعطیلات نیم فصل بازیکنان مورد نیاز را جذب کنند تیم متفاوتی از ساروی ها خواهیم دید.

کردی در ادامه گفت : قلعه عقاب ها همیشه محل قدرت نمایی فوتسال مازندران بوده و هواداران بسیار پرشوری دارد، داوران در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشتند و به آن ها خسته نباشید عرض می‌کنم.

سرمربی ایرالکو تصریح کرد : برخی از رسانه ها به دنبال بازی رسانه ای هستند، هفته گذشته جلسه ای با مدیران باشگاه داشتیم که جلسه کاملا حمایتی بود، هیئت مدیره حرفه ای باشگاه بزرگ آلومینیوم اراک فوتسال را به خوبی بررسی می‌کند و این زحمات آن ها قابل تقدیر است، قدردان تلاش بازیکنان هستم و در کنار آن ها آینده بسیار خوبی در ایرالکو خواهیم داشت.

کردی در پایان گفت : رضا امیری به عنوان مدیر سازمان فوتسال باشگاه آلومینیوم در سخت ترین روزها از ما حمایت کرد و با تلاش خود کمک شایانی نمود که این برد را به ایشان تقدیم می‌کنیم، در کنار یکدیگر و بدون هیچ تنشی برای آینده ای بهتر و رسیدن به اهداف باشگاه تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام /مطالب مرتبط