گابریل محققی سرمربی ایرانی و مدیر باشگاه رئال مونستر آلمان گفت: تیم فوتبال ساحلی رئال مونستر در حال حاضر جز بهترین تیم فوتبال ساحلی جهان است.
مدیر باشگاه رئال مونستر:در حال حاضر بهترین تیم فوتبال ساحلی جهان هستیم/ کسب رده دوم رتبه بندی فوتبال ساحلی در جهان

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، گابریل محققی سرمربی ایرانی و مدیر باشگاه رئال مونستر آلمان  در کفتگو‌یا خبرنگار برنا در خصوص شرایط تیم فوتبال ساحلی گفت : هنوز به پایان سال نرسیدیم و بازی های جهانی در حال انجام  است و تیم ما قهرمان سال گذشته رقابت هاست .

وی افزود: در سال  2022 در رقابت های باشگاهها شرکت کردیم  و امسال نیز در مسابقات 2023 شرکت می کنیم  و مطمئنا برای قهرمانی تلاش می کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

محققی ادامه داد: خبر خوش اینکه دروازه بان تیم ملی ساحلی ایران امسال با تیم رئال مونستر است و امید داریم که ویزای او آماده شود. با فوتبال ساحلی ایران مجدد همکاری کنیم که دروازبان تیم ملی پلی بین ایران و اروپا باشد.

وی افزود: در رده بندی تیم های فوتبال ساحلی جهان تیم دوم با فاصله ای بسیار کم با 60 امتیاز از تیم  Sc Bragaهستیم و امیدواریم بعد از بازی های جهانی بتوانیم بر روی قله فوتبال ساحلی جهان بایستیم و مقام اول را داشته باشیم.

مدیر باشگاه رئال مونستر گفت : فوتبال ساحلی بعداز کرونا افت سنگین و شرایط بدی داشت و خوشبختانه همه چیز تغییر کرد و تیم ها بهتر شدند.  تیم ما اکنون در شرایطی خوبی قرار دارد.و فوتبال ساحلی نیز در بالاترین سطح است.

گابریل محققی در خصوص فوتبال ساحلی  بوندس لیگا گفت: بوندس لیگ در فوتبال ساحلی از لحاظ کیفی امسال سطح بالایی نداشت و شرایط خوبی نبود. مسلما باید تغبیرات زیادی اتفاق بیفتد و در لیگ تغییرات مثبتی ایجاد شود. اگر لیگ‌ با این روش پیش رود مطمئنا فوتبال ساحلی آلمان هم پیشرفتی نخواهد کرد.

محققی با این عنوان که  در حال حاضر جز بهترین تیم فوتبال ساحلی جهان هستیم ، اضافه کرد: تیم فوتبال ساحلی رئال مونستر پنج سال در بالاترین سطح بازی می کند  این تیم  سطح خود را حفظ کرده و سال قبل هم قهرمان جهان شدیم.

وی خبر داد : مسابقات جام باشگاههای جهان در ایتالیا برگزار می شود.

وی در خصوص پیوستن مربی ایرانی به این‌ تیم گفت : امیدواریم آقای باغستانی که در گذشته نیز در کنار ما بوده به بازی های جهانی برسد تلاش ما این هست در بازیها حضور داشته باشد و باعث خوشحالی اعضای تیم است.

انتهای پیام/مطالب مرتبط