تیم فولادزرند ایرانیان پس از کسب یک امتیاز خارج از خانه، دست پُر به خانه بازگشت تا برای دومین هفته متوالی از شکست در امان باشد
ابرهای سیاه از بالای سر تیم لیگ‌برتری زرند کنار رفت

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، سه شکست متوالی تیم فولاد زرند در لیگ برتر فوتسال ایران، فشار همه جانبه‌ای را به مربیان و مدیران باشگاه تحمیل کرد. در حدی که امین پایمرد تصمیم گرفت از شغل خود کناره‌گیری کند و در عضو کمیته فنی باشگاه مشغول به کار شود. سپس هدایت تیم زرندی را عباس روزپیکر بر عهده گرفت که ابتدا این انتخاب بسیار تعجب‌برانگیز قلمداد می‌شد. به علت اینکه روزپیکر پس از انحلال آذرخش بندرعباس، سال‌ها از نیمکت تیم‌های لیگ‌برتری دور مانده بود.

به هر حال از مدت زمان حضور روزپیکر بر روی نیمکت فولادزرند، این تیم در دو بازی اخیر خود به دو تساوی دست یافته است و با دو امتیاز جایگاه یازدهم جدول را به خود اختصاص داده. آن‌ها در دیدار با پوشاک حافظ ساری در ثانیه‌های پایانی کم آوردند و دستشان از کسب سه امتیاز کوتاه ماند تا با یک امتیاز راهی ساوه شوند.

19177071917708

در بازی هفته پنجم تیم فولاد زرند و شهرداری ساوه، سجاد بابایی پس از سه هفته مصدومیت باری دیگر به قفس توری تیم زرندی بازگشت و عملکرد فوق‌العاده‌ای را داشت. این دروازه‌بان ۲۸ ساله، نقش بسزایی را برای به سرقت بردن یک امتیاز از ساوه به زرند ایفا نمود تا روزپیکر و تیمش دست خالی به شهرشان بازنگردند. بابایی در جریان بازی هفته نخست با ایرالکو اراک، به علت آسیب دیدگی از زمین بازی خارج شد و سه دیدار بعدی فولادزرند را از دست داد.

این دو امتیاز تا حدودی ابرهای سیاه را از بالای سر فولاد زدند دور کرد تا با بازگشت سجاد بابایی و روزهای خوبی پژمان بهادیوند، این تیم با مربی جدیدش روزهای خوش فصل گذشته را تکرار کنند.

گل‌های فولاد زرند در دیدار با شهرداری ساوه را پژمان بهادیوند و هاشم شیرعلی به ثمر رساندند.

فولاد زرند در هفته ششم لیگ‌برتر میزبان صدرنشین جدول، مس‌سونگون، خواهد بود تا بزرگ‌ترین و البته مهم‌ترین محک جدی برای روزپیکر و شاگردانش رقم بخورد

انتهای پیام/مطالب مرتبط