تیم گهرزمین سیرجان با صرف هزینه های زیاد تاکنون انتظارات را برآورده نکرده است.
مهر تایید ۸ تایی ها بر پیشانی گهرزمین افضلی

علی حق شناس؛ به گزارش پایگاه خبری 2020، تیم گهرزمین سیرجان که با حضور در لیگ دسته اول کشور و نشان دادن ثبات، چهره خود را در بین اهالی فوتسال خوب جلوه داده بود پس از حضور در لیگ برتر از ابتدا دچار حواشی زیادی شد.

حسین افضلی در زمان نقل و انتقالات لیگ برتر ابتدا حسین حیدری کاپیتان با سابقه این تیم را کنار گذاشت و پس از آن نیز با بومی زدایی باعث شد تعدادی از بازیکنان این تیم با انصراف از دانشگاه به تیم های نظامی بروند.

در این بین با سکوت خبری باشگاه بازیکنانی جذب شد که به گواه کارشناسان در قواره تیم متمول گهرزمین نبودند.

این تیم که با عملکرد سینوسی بیشترین گل خورده پس از تیم های رکن آذین، سفیرگفتمان و قندکاترین را از آن خود کرده در فصل گذشته با کمترین گل خورده راهی لیگ برتر شد.

هر چند چرایی عملکرد دروازه بانها را بایستی از مربی دروازه بانان تیم جویا شد اما خط دفاعی این تیم هم نتوانسته انتظارات را برآورده سازد.

گهرزمین در هفته هشتم مقابل گیتی پسند ۸ بر ۴ مغلوب شد و در هفته دهم نیز برابر سن ایچ ساوه با نتیجه ۸ بر ۳ شکست سنگین دیگری را متحمل شد تا لقب ۸ تایی شدن در لیگ را بنام خود ثبت کند.

گهرزمین با حضور در لیگ برتر هزینه هایی زیادی را انجام داده و تاکنون به آنچه انتظار هواداران و پیش بینی کارشناسان بوده نرسیده است.

حال باید دید در هفته های آتی کادرفنی و مدیریتی این تیم برای جبران امتیازات از دست رفته و جلوگیری از شکست های سنگین چه تدابیری خواهند اندیشید.

انتهای پیام/مطالب مرتبط